Forum Giełda +Dodaj wątek

BIOMAX S.A OPINIA BIEGŁEGO BILANUS ZA 2012r

Zgłoś do moderatora
....wklejam opinię biegłego z 2013r i zapraszam do dyskusji..znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania...w spółce nie ma żadnych zagrożeń, posiada udziały w podmiotach powiązanych... uważam, iż duży udział w Kronos Capital 33mln. winien być zbyty bądź umorzony a nominał akcji zwiększony do wartości sprzed re-spitu...po ewentualnym zbyciu akcji nabycie pozostałego udziału w Nutrii Pharmax ....uważam, że należało by zastanowić się nad uporządkowaniem spraw majątkowych dla korzyści spółki i akcjonariatu

http://d.iplsc.com/ebi/06/12/49521/Zaacznik-n1---opinia-i-raport---badanie-spr.-finans.-2012r.--BIOMAX-SA.pdf
  • BIOMAX S.A OPINIA BIEGŁEGO BILANUS ZA 2012r Autor: ~12345*

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.