Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: 0,87%

BioCare Sparkia Brazylia Braster Pro - 20 godzin temu.

Zgłoś do moderatora
https://br.linkedin.com/company/biocare-br
Estudos científicos indicam que a aplicação da Termografia de Contato com Inteligência Artificial, combinada com mamografia, oferece aos médicos impressionantes 96% de eficácia diagnóstica no câncer de mama. Conheça a tecnologia Braster Pro e saiba como oferecer mais comodidade, segurança e prevenção aos seus pacientes e sua clínica. Saiba mais em

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 17:00:00