Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,10 zł , zmiana od tamtej pory: 6,72%

Bezprecedensowa decyzja Przewiezlikowskiego.Chapeou

Zgłoś do moderatora
Zacytuje prawnika Chabasiewicza: Pawel Przewiezlikowski jest wizjonerem.Wymyslil i od podstaw zbudowal Selvite i Ryvu Th.,
ktore odniosly bezprecedensowe sukcesy biznesowe .
Laczna kapitalizacja obu spolek to ponad 2.3mld zl i napewno bedzie rosla. Pawel ma pakiety 27,19% akcji kazdej ze spolek i zdecydowal sie , ze 25% kazdego z nich przekaze NIEODPLATNIE spolkom , w celu przeprowadzenia programu motywacyjnego dla pracownikow.
W ramach tego programu pracownicy beda mogli nabyc akcje po preferencyjnej cenie , nie wyzszej niz 1 zl ( dzisiejszy kurs Ryvu 52.10 zl , a Selvity 72,20 zl) Bezprecedensowa decyzja .
Inne patrzenie na kapital jest mozliwe.
Wielki szacunek."
wyobrazcie sobie. Pracownik bierze za 1000 zl i jest 50 000 albo 70 000 zl do przodu !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -2,46% 55,60 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.