Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,10 zł , zmiana od tamtej pory: -18,23%

bez wzgledu na wszystko kurs musi zjechac

Zgłoś do moderatora
jestem posiadaczem akcji , ci co są długo na zepaku wiedza ze pisałem wiele informacji , wg AT kurs moze zjechać w okolice 16 zł , do puki nie bedzie kolejnych informacji , a raczej nie bedzie , bo lizej połowy grudnia mzoe byc to kurs bedzie opadac , czy to pod ciężarem zniecierpliwionych , czy pod popychanie przez spółdzielnie, pomimo dobrych wyników szału nie było , moze szał bedzie w grudniu bo moze do tego czasu dadza info o nowych działaniach . czekanie pozostaje a inne spółki szaleją , przyjdzie kolej i na zepak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -1,73% 14,80 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.