Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,26 zł , zmiana od tamtej pory: -12,07%

BEZ WYSOKICH TECHNOLOGII PRODUKCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ, PGE POGRĄŻĄ

Zgłoś do moderatora
I TO JUŻ WIDAĆ SŁYCHAĆ I CZUĆ, WYSTARCZY PROBLEM Z JEDNĄ KOPALNIĄ I ENERGETYCZNE KOSTKI DOMINA SYPIĄ SIĘ W RP. A NA WIDOKU JEST PROBLEM Z GAZEM, I KOSZTY CO2 DLA WĘGLA. PROPONOWAŁEM PODNIEŚĆ SPRAWNOŚĆ TURBIN I OBIEGÓW W ELEKTROWNIECH WODNYCH I WEGLOWYCH. ALE PODOBNO KASY NA TAKIE CÓŚ BRAK, TAK MI PODALI Z PGE. A KASA NA CO2 JEST I NA PŁACENIA 5 000 000 OIRO DZIENNIE ZA KOPALNIĘ JEST. MOŻNA BAWIĆ SIĘ W DEBLA NA KOSZT PODATNIKA, I CO IM ZROBICIE WY ODBIORCY ENERGII? PIS RZĄDZI?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 0,69% 9,02 2021-09-27 09:50:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.