Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,18 zł , zmiana od tamtej pory: -10,29%

BEZ WYSOKICH TECHNOLOGII mAZURA NIE ZATRUDNIĄ W pge W KOMÓRCE INNOWACJE

Zgłoś do moderatora
SPÓŁKI O KTÓRYCH MAZUR PISZE TO TE KTÓRE MOŻNA WYŁĄCZYĆ JEDNYM KLAWISZEM PRZEZ PUTINA I TO JEST TA BRANŻA NP hi ti games KTÓRA JAKO PIERWSZA BAŃKA MYDLANA PĘKNIE WE WRZEŚNIU GLOBALNIE NA nasdaq WYWOŁUJĄC KRYZYS NIŻ 2008 PRZEZ BANKI usd I JEGO PRZYKŁAD Upadek Lehman Brothers - Kryzys 2008 - Magazyn Mysaver 

Branża wysokich technologii może nie jest jeszcze tak istotna gospodarczo jak finansowa czy IT, lecz prężnie się rozwija. Jej znaczenie rośnie z roku na rok, a w przyszłości są wiązane z nią wielkie nadzieje. Nie wydaje się więc, by produkty przez nie wytwarzane mogłyby tracić na znaczeniu, a popyt na nie maleć. Dlatego inwestycja w największe technologiczne spółki w ujęciu długoterminowym może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,48% 9,13 2021-09-23 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.