Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,59 zł , zmiana od tamtej pory: -28,04%

BEZ WŁASNYCH WYSOKICH TECHNOLOGI W PGE MA SZKLANNY SUFIT

Zgłoś do moderatora
MOŻNA BY CHOĆ POUDAWAĆ, COŚ RUSZYĆ W TEMACIE, ANALITYKAMI ZNANYMI NA ZACHODZIE, I TU SIĘ KŁANIAM PREZESOWI DĄBROWSKIEMU, MOŻNA BY DOJECHAĆ DO 26 ZŁ, A POTEM Z HIGH TECH, MOŻE I 260 ZŁ. JA MOGĘ ZAPROPONOWAĆ TO GDYŻ TO DOBRA SPÓŁKA, A CO PREZES ODPOWIE? BO NA GPW WAŻNYM JEST TO, JAK WIDZĄ SPÓŁKĘ WIELKIE FUNDUSZE, A NIE TO CO SIĘ KOMU W DYREKCJI WYDAJE, ŻE BĘDZIE REWELACJA. TAK KOMBINOWAŁ OBAJTEK I PO FUZJI SPÓŁKA ORLEN STRACIŁA NA WARTOŚCI. BO GIEŁDĘ TRZEBA ROZUMIEĆ, I ROZUMIEĆ NA CO ZWRACAJA UWAGĘ ŚWIATOWE FUNDUSZE, A NA POZIOMIE Z PCIMIA TRUDNO TO DOSTRZEDZ I POJĄĆ. JA OD 1994 NA GPW I TAKICH DYLEMATÓW JAK PCIMSCY SPECJALIŚCI NIE MAM, ALE PRZEZS DĄBROWSKI TU RZĄDZI, IN CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NIE OBAJTEK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,99% 6,90 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.