Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 61,25%

bez infa nic tu nie wzrosnie

Zgłoś do moderatora
do rekinow gieldowych...:-) czy byla podbitka pod wstepne info zmiany nazwy na Optigis? tak...ale strona optigis.com przekierowuje na General Electric i tyle w temacie...a gdy spadalo to podstawione koszyki sa nadal puste...jest tu wiele bzdur na tym forum jak wszedzie...wiec radze samemu analizowac ryzyko niz czytac te wypociny o mapach wojskowych...i etc. kolejny fakt wyrok sadu...czy bedzie za miesiac czy za rok...czas pokaze... pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMAGIS 0,00% 0,65 2020-10-29 17:02:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.