Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,67%

~BeWu - klaser

Zgłoś do moderatora
Możesz spamować, floodować, zawalać forum i co 10 sekund pobijać jakieś tytuły by były na górze ale jak stracisz 50% kapitału to kolejny poziom to 66%. Nie wiem czy będzie ci od śmiechu.

Reala mogą wyzerować i też Odyseja pyszałka się zakończy.

Nawet życzeń urodzinowych nie odebrał :)) bo sobie pojechał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO -1,91% 10,78 2022-07-04 14:40:18