Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 080,00 zł , zmiana od tamtej pory: -48,15%

BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
notowania przebywają w konsolidacji o lekkospadkowym nachyleniu. Stanowi to dobrą bazę do wybicia górą i kontynuacji ruchu wzrostowego. Potrzeba do tego zamknięcia powyżej 1148,50 zł, które byłoby sygnałem rozpoczęcia nowej fali. Sygnałem negującym scenariusz wzrostowy byłoby zaś zamknięcie poniżej 1089,89 zł (50-sesyjna średnia). http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26803-przeglad-techniczny-amrest-benefitsys-famur
  • BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -1,41% 560,00 2022-05-20 14:24:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.