Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 063,00 zł , zmiana od tamtej pory: -47,51%

BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
wczorajsza sesja przyniosła wybicie górą z konsolidacji, po wcześniejszej skutecznej obronie wsparcia w postaci 50-sesyjnej średniej (1003,85 zł). Dynamika odreagowania, które już przekroczyło maksima z początku października (1058,00 zł), pozwala oczekiwać kontynuacji ruchu wzrostowego do oporu na 1110,00 zł. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25985-przeglad-techniczny-benefit-millennium-emperia-mbank
  • BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -1,76% 558,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.