Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,60 zł , zmiana od tamtej pory: -10,76%

bekniesz w sądzie za te kłamstwa!!!

Zgłoś do moderatora
W trzecim kwartale br. Spółka odnotowała przychody netto ze sprzedaży produktów na poziomie 4.003.588,14 zł. Jest to wzrost o 83 % w stosunku do poprzedniego kwartału. Narastająco za trzy kwartały 2022 roku przychody netto ze sprzedaży produktów wyniosły 8.784.175,02 zł. Spółka w III kwartale 2022 roku odnotowała zysk netto w wysokości 533.894,80 zł. Jest to sześciokrotny wzrost w porównaniu do II kwartału roku bieżącego. Narastająco za trzy kwartały 2022 roku zysk netto ze sprzedaży wyniósł 1.199.553,18 zł. Najistotniejszy wpływ na osiągnięte wyniki w III kwartale br., miały przychody ze sprzedaży gier w wersji na PC „Gas Station Simulator”, płatnego dodatku “DLC – Can Touch This” oraz “Food Truck Simulator”. Należy zwrócić uwagę, że Food Truck Simulator miał premierę na platformie Steam 14 września 2022 roku, a więc w sprawozdaniu za III kwartał ujęte są przychody za pierwsze 2 tygodnie sprzedaży na platformie Steam oraz przychody z tytułu wynagrodzenia gwarantowanego od wydawcy HeartBeat Interactive Entertainment LTD. z siedzibą w Fujian, Chiny odpowiedzialnego za dystrybucję gry na terytorium Chin. Jednocześnie, zgodnie z zasadami rachunkowości stosowanymi przez Spółkę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,51% 39,80 2023-06-07 16:16:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.