Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,38 zł , zmiana od tamtej pory: 9,24%

Będzie wniosek o upadłość?

Zgłoś do moderatora
Czytam te wasze posty o WK itd i normalnie ręce opadają.
Zobaczcie lepiej na zobowiązania krótkoterminowe- ponad 200mln zl, podobnie długoterminowe, czyli razem ponad 400mln zl.
Natomiast wzrost krótkoterminowych i sygnał, że spółka nie zrobiła nic, aby nie wzrosły r/r o ponad 100% i ponad 100mln jest sygnałem, że może być tutaj źle, łącznie z wnioskiem o upadłość. Zaraz zaczniecie pisać o aktywach, tak, tak, papier wszystko przyjmie, a rynek i realna sprzedaż, to drugie.
Ponadto ostatni "zysk", to tylko zabiegi księgowe, a nie realny cash do spółki.
Zerknijcie lepiej na przepływy pieniężne- ostatnie dwa kwartały na minusie, zarówno operacyjne, finansowe, jak i inwestycyjne, a z takim układem się nie dyskutuje i powinna wam się zapalić czerwona lampka.
Środki pieniężne na początek q1 to 29mln zl a na koniec tylko 16mln zl, chcecie dalej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 2,36% 2,60 2021-09-28 17:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.