Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,31%

Będzie niedługo odjazd ??

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się czy jest bardziej niedoceniona spółka na NC niż Carpathia CZ na poziomie poniżej 4, zyski za zeszły rok, a 2021 zapowiada się jeszcze lepszy a kurs stoi w konsolidacji od lipca !! Kupili ponad 14 tys akcji DRAGO w PIO po 14 złotych/sztuka, a wcześniej m.in TenderHut, United czy Legimi pokazała że mają wyczucie do inwestycji w IPO. Jaka jest Wasza opinia ??
  • Będzie niedługo odjazd ?? Autor: ~wieciedobrzekto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,04% 4,80 2021-12-02 16:10:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.