Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 56,50%

BEDZIE GRUBO - SPADLO z 500PLN na 1PLN - wydrukowali po 1 i jazda na 50

Zgłoś do moderatora
Widać że już wszystko poukładane. Komunikat za komunikatem bedzie tylko o tym świadczył:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ORCO-PROPERTY-GROUP-Informacja-o-zakonczeniu-reorganizacji-wegierskich-spolek-zaleznych-7266363.html
Nie zdziwię się jak na jesień będzie pełna jazda w górę na 10, 20, 30 PLN

Spółka ma 9MLN PLN AKTYWOW a akcji 300.000.000 - proste liczenie daje kurs 30 PLN na AKCJE

MYSLEC, MYSLEC LUDZISKA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -8,26% 2,66 2021-10-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.