Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -7,06%

Będzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich ,
Ci co śledzą wątki związane z Biomedem wiedzą, że bardzo sceptycznie byłem nastawiony do jakości zarządzania tą spółką ale........ nadeszły lepsze czasy, w końcu ktoś konkretny mający pojęcie o dużym biznesie, ktoś z głowa na karku , ktoś kto naprawdę może tą spółkę postawić na nogi, ktoś kto mimo braku wiedzy dotyczącej rynku farmaceutycznego chce się uczyć jego specyfiki a mianowicie p. Zawisza.
Wiem wiem jak to wszystko brzmi tak jakbym dostał od tego pana worek piniędzy :) ale szczerze mówiąc Ci co wieszczą owy tragiczny koniec Biomedu i tak zostaną przy swoim zdaniu więc (nie czytajcie i nie komentujcie a i z góry dzięki) to się nie zmieni ale Ci co wierzą w potencjał tej spółki (od jakiś dwóch lat ustawicznie tłamszony) mają dodatkowy argument by trwać przy swoim w pozytywnym nastawieniu. Jest jeszcze Pan Fic ale chyba bardziej od wizerunku tak więc proszę pana do dzieła bo jest w nim co poprawiać.

  • Będzie dobrze Autor: ~UczęSięGiełdy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,25% 0,79 2019-04-25 15:16:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.