Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

Będzie atak na tegoroczne szczyty

Zgłoś do moderatora
... bo inaczej kto to obejmie po 3? Przecież emisja ponad cenę rynkową nie wygląda za fajnie.
Arkusz przygotowany, do 5pln ok 4k akcji, ktoś zdjął z arkusza te 10k po 3.5. Teraz powinno 50-100k pln im wystarczyć na podrasowanie kursu :D
A tak na serio to mogliby coś powiedzieć o tym pilotażowym postomacie albo o czymkolwiek co dzieje sie w spółce.
Strasznie wieje nudą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FORPOSTA 0,00% 2,80 2021-10-14 10:00:52