Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 26,09%

Bartosz Stradomski - prezes

Zgłoś do moderatora
Bartosz Stradomski - absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doradca podatkowy z ponad 25 letnim stażem zawodowym,  specjalizujący się w zagadnieniach związanych z zabezpieczeniem ryzyka podatkowego oraz z funkcjonowaniem rynków finansowych. Karierę zawodową rozpoczął jako Inspektor w Urzędzie Skarbowym a następnie Izbie Skarbowej. Zarządzał podatkami oraz doradzał w zakresie zabezpieczenia ryzyka podatkowego dla największych polskich banków. Pracował również dla firm doradczych i konsultingowych w tym firm z Big 4, renomowanych kancelarii prawnych oraz kancelarii doradztwa podatkowego. Doradzał w największych transakcjach na rynku w obszarze przejęć i połączeń instytucji finansowych, strukturyzowania prowadzonej działalności oraz sekurytyzacji aktów finansowych.  Doradzał również w obszarze finansowania jednostek samorządu terytorialnego. W zakresie doświadczenia związanego z funkcjonowaniem instytucji rynku finansowego kierował pracami Rady Nadzorczej jednego z największych polskich TFI, pomagał w tworzeniu dwóch innych TFI oraz kierował jako Prezes Zarządu pracami spółki inwestycyjnej jednego z polskich banków.Za prace nad rozwojem polskiego rynku finansowego uhonorowany odznaką Związku Banków Polskich.
PS.
Wygląda na to że człowiek bardzo kompetentny i ma głowę na karku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -3,33% 0,29 2020-04-03 15:06:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.