Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,54 zł , zmiana od tamtej pory: 12,95%

Bardzo rzadko drobni mogą zyskać przed funduszami -zostały dwa dni,

Zgłoś do moderatora
Po sesji 3 października fundusze akcyjne pozycjonowane na mWIG40 będą zmuszone kupować walor POLIMEX MOSTOSTAL po sprzedaży Ciechu. Nastąpi wymiana walorów w portfelu.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polimex-Mostostal-zastapi-Ciech-w-mWIG40-po-sesji-3-pazdziernika-8620427.html
  • Bardzo rzadko drobni mogą zyskać przed funduszami -zostały dwa dni, Autor: ~Anna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 0,02% 66,12 2024-02-23 17:02:58