Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,15 zł , zmiana od tamtej pory: -18,37%

bardzo ryzykowny papier

Zgłoś do moderatora
obecna wycena 2,1 przy zadłużeniu 2,9 miliarda. Cały badziew detaliczny, który nie zarabia i trzeba restrukturyzować jak pisze zarząd, kupiony został w ostatnich latach z kredytu. EC to fajna spółka na krótko, do spekulowania, hazardu, czy jakby to nie nazwać, ale nie do inwestowania. Trend od lat to potwierdza i długoterminowo się nie zmieni moim zdaniem. Równie dobrze można iść do kasyna. Życzę wszystkim mocnych nerwów i szczęścia w oczekiwaniu na decyzje o karze z UOKiK i defektach „przeglądu opcji strategicznych”

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROCASH -1,28% 11,55 2021-09-23 17:00:49