Forum Giełda +Dodaj wątek

Bardzo mocne obroty jak na taką spółkę (aż- 7 700 zł !!)Kto to kupuje?

Zgłoś do moderatora
Ulala,kto to kupuje? Chyba jakichs nowy inwestor pojawił się w spółce .
Może jakiś z Kongo , obroty mrożące krew w żyłach.
Może dogadali się z jakimś nowym inwestorem i włąsnie kupił 15 000 szt akcji ( strach się bać,ulalala).
Oj,przed chwilą znowu zakup ,tym razem 480 szt - mocny zakup ! Będzie sie działo,chyba zaliczamy niedługo cene poniżej 0,20 zł i otwieramy nowe horyzonty 0,1 z przodu !!!!
Kiedy idziemy na Liste alertów ??????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09