Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,10 zł , zmiana od tamtej pory: 7,35%

Bardzo duży popyt na ajcje Playway,co tam się dzieje,był gorący news

Zgłoś do moderatora
Setki gier o których nikt nie będzie pamiętał?
Bez przesady,House Fliper sprzedali 1,2 miliona egzemplarzy,a Car Mechanik Simulator na PC i konsole jeszcze więcej.Zresztą czy to ma znaczenie?
Liczy się tylko ile spółka zarabia i kurs akcji.

Nie inwestujemy w opinie o grze,tylko w spółkę liczyc że cena akcji urośnie.Akurat zysk Plaway rośnie,podobnie jak cena akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,73% 276,00 2020-01-24 17:01:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.