Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -10,49%

bardzo dobry raport roczny będzie duża kasa wg.mnie niedługo kurs 2zł

Zgłoś do moderatora
a po 2ie, zeby kurs ruszyl to musi byc jakis ruch, ja wczoraj kupilem minimalnie na dlugi termin, niech kazdy cos dokupi od czasu do czasu nawet po 500-1000zl i inni tez to zobacza, tak to dziala, i nie chodzi tutaj o spekulacje, tylko o kupno firmy w dobrej poprostu cenie bez ryzyka, po opini rewidentow, a tych mam bardzo ok, jezeli chodzi o nasz kraj :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 4,92% 0,64 2022-11-28 10:45:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.