Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

bardzo dobry raport roczny będzie duża kasa wg.mnie niedługo kurs 2zł

Zgłoś do moderatora
Dokładnie jak moi przedmówcy, wczoraj poświęciłem 3 godzinki na raport, stronki www, ksiegi wieczyste itp. Jest bardzo ok. Bardzo dobry biegły rewident. Widać,ze zmieniła sie jakosc raportu, dokładnosc do kazdego elementu itp. WIec przeswietlone na wylot z bardza dobrą recenzją rewidenda. niebawem sprzedaz plus wiekszy zwrot kapitału z operacyjnej itp. wiec dobrze wrozy, zawsze szkoda ze dywidendy nie ma, ale buffet tez nigdy nie dał :). A tak na powaznie, to zawsze prawie poł bańki w gotowce doszło. tez mysle ze 2 zł bedzie niebawem, ale najpierw mysle ze pokreci sie przy 1-1,2 zl. jedno info niebawem i widzimy polnoc. Z kazdej inwestycji z tych 4, cos sie dzieje i jest blizej konca i zysku. wiec cierpliwi ugrają cos, moze jakis skup bedzie po 1,2zl :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,56% 0,65 2022-12-02 13:45:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.