Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,24 zł , zmiana od tamtej pory: 183,40%

Bardzo dobre wyniki za 2 kwartał

Zgłoś do moderatora
http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/847801,wdx-sa-raport-okresowy-polroczny-za-2016-psr;jsessionid=D7r24k-wUXnJ65dBqCKgg++e.undefined

Wyniki bardzo dobre , zgodne z wcześniejszą wstępną prognozą . Znacząca poprawa w stosunku do 1 kwartału 2016 roku oraz poprawa I półrocza 2016 do I półrocza 2015. Proszę popatrzeć na ładne wzrosty rentowności Rentowność sprzedaży brutto, rentowność Ebitda i rentowność netto idą do góry. Stabilna spółka ze spokojnym wzrostem. Interesująca jest też sprawa sprzedaży nieruchomości, ale to perspektywa nie miesięcy a 1- 2 lat. Możliwe około 10 mln dodatkowego zysku. Oczekuje w końcu na wyjście jutro z tego marazmu w jakim spółka ostatnio była. Ciekawe że tak mało osób widzi tą spółkę. Zdrowa, niezadłużona z atrakcyjnymi wskaźnikami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WDX 0,00% 14,85 2018-03-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.