Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: 57,41%

Bardzo ciekawa reakcja

Zgłoś do moderatora
Pisząc kolokwialnie:

Na rynku pojawia się klient, który chce skupić 500 000 akcji, na które chce wyłożyć 300 000 USD czyli średnio 2.28 PLN za każdą sztukę akcji. Deklaruje skup w widełkach 1,50 - 3,00 PLN za sztukę. Spokojnie można to odebrać jako silne wsparcie w opisanym przedziale. Dno jest teraz twardsze, bo będą odbierać we wskazanym przedziale. Jeszcze wczoraj tego klienta nie było. Ciekawie się robi. Miła wiadomość na początek tygodnia.

P.s. Przy obecnej podaży tylko desperat teraz sprzedaje poniżej 3 PLN ale od takich sam chętnie będę w miarę możliwości dobierał.
Pozdrawiam.
  • Bardzo ciekawa reakcja Autor: ~Jozek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,59% 3,40 2020-07-09 17:03:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.