Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -14,85%

Bankrut bez konceptu na dalszy tryb postepowania...

Zgłoś do moderatora
Niekontrolowana upadlosc , Cacek ogranicza sie tu do manipulacji i dwiema akcjami wyciaga kurs z 35 groni na 38 groni. Katastrofa jest nieunikniona a Cacek nic nie robi aby jej tragiczne skutki ograniczyc lub chocby kontrolowac. Zbydlecenie zasad moralnych w Centrali topi w niesplacalnych dlugach setki (powiayznych - teraz tysiace) ludzi. Teraz widac jaki beznadziejnie niski poziom profesjonalizmu prezentuje Centrala. Cacek dobral sobie ludzi do wysokosci swojej kreski intelektualnej i jest jak jest ...dno!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 0,63% 0,32 2020-11-25 09:38:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.