Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,16 zł , zmiana od tamtej pory: 29,92%

Bankier.pl pisze o Grupie Azoty

Zgłoś do moderatora
Na szerokim rynku uwagę inwestorów zwrócił wzrost o 13,86 proc. Grupy Azoty przy obrotach rzędu 22 mln - najwyższych od ponad roku. Wszystko to odbyło się bez znaczącego komunikatu ze spółki.

Nieźle. :)
  • Bankier.pl pisze o Grupie Azoty Autor: ~B921

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRUPAAZOTY 4,05% 45,68 2022-06-27 17:03:10