Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -7,87%
zainspirowala mnie ta stal i faktycznie nie jest zbyt wesoloale jest duze ale...
kurs urosl od siepnia 2020 doz dzis ponad 150%
wartosc ta jednak jak widac na ponizszym wykresiejest od swego rodzaju dolka 400pkt jaki kurs osiagnal
cena faktcznie rekordowo wysoka od ponad 10 lat ale jak krotki okres a ajk duzy wzrost wskazuje moim zdaniem na w miare sztuczny i spekulacyjny wzrost ,
biorac pod uwage ze w ogole surowce wszelakiie drozeja i ogolna inflacja
jak na moj gust cena mozno przegrzana i nastapi wystudzenie ,
ciezko okreslic jakie moze nieduze ,moze szersze czas pokaze.
wzrosna koszta wytworzenia wyrobow budowlanych wszelakich ale w mysl zasady zdrozeje wszsytko i zaplaca tez 'wszsscy " bo nie sadze aby nagle przemysl produkcyjny i wytworczy mial stanac
madre glowy na pewno cos z tym zrobia
pamietacie na pewno cene cukru pare lat temu po 5 zl. ai le dzis.,moze przyklad nie do konca adekwatny ale cos w tym jest.
drozeje doslownie wszystko to i stal i wyroby jakie robi zre tez ,a ze wyroby staja sie mega specjalistczne ,a i jesli sie sprawdza klient zaplaci kazda cene aby je miec ,tak to widze..

https://www.fxmag.pl/artykul/notowania-gieldowe-ceny-stali-zblizaja-sie-do-rekordowych-1000-eurt-ok-150-proc-wzrost-od-dolka-z-sierpnia-kto-produkuje-i-dystrybuuje-stal-na-gpw
  • banka stal Autor: ~Muciacios

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZREMB 0,00% 1,17 2021-09-23 10:50:05