Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,90 zł , zmiana od tamtej pory: 13,83%

Bank dywidendowy

Zgłoś do moderatora
Cena jest idealna pod skup dywidendowy. Już to widać, znaczna cześć inwestorów skupuje akcje, aby je trzymać pod dywidendę na lata. To jest imho najlepsza inwestycja 10 lecia. Bank będzie ją wypłacał, gdyż kryzys kiedyś się skończy. A jak wiadomo tak duże i nagle kryzysy jak ten lockdown (sztuczny) tez bardzo szybko się skończą. Obecne prognozy PKB już są Korygowane in plus. Także cierpliwość popłaci olbrzymimi zyskami. Ale tylko dla cierpliwych. Granie pod spadki na takich walorach przy obecnych wycenach zawsze źle się kończy dla spekulantów. To jest papier dla inwestorów pisze to od dawna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -2,06% 57,94 2020-12-03 10:59:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.