Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,10 zł , zmiana od tamtej pory: -9,60%
Po wynikach, konferencji i artykułach weszliśmy w tzw ciszę. I co się stało ? Kurs się utrzymuje na ok 15 zł . A obroty są znacznie większe niż przed wynikami. To oznacza, że weszli nowi inwestorzy do spółki tacy jak my tzn. kupili akcje na dłużej. Akcji więc będzie coraz mniej w obrocie .... A to oznacza , że jak ktoś będzie chciałby kupić np akcje za 300-500 k to kurs pójdzie mocno w górę.

Jest dobrze. Lepiej niż się spodziewałem.

Teraz czekamy na jakieś informacje ze spółki oraz na raport za I kwartał.

A ja teraz najbardziej czekam na jakieś info o dywidendzie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,74% 13,65 2021-06-22 16:32:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.