Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: -7,59%

Bajeczki Bablokowej z mają tego roku.

Zgłoś do moderatora
https://www.pb.pl/adiuvo-przebiera-w-portfelu-962021

Kolejka projektów " Pod koniec ubiegłego roku Adiuvo uplasowało prywatną emisję akcji za 16,2 mln zł, a już w tym roku sprzedało kolejne nowe walory za 12,5 mln zł. Objął je głównie Bogusław Bobula, który do 1990 r. pracował jako lekarz, a potem zrobił biznes w branży poligraficznej (jest założycielem i szefem drukarni Altmaster). — Wpływy z tych emisji zaspokoiły nasze tegoroczne potrzeby kapitałowe. W ciągu najbliższych 12 miesięcy zamierzamy skomercjalizować 5 projektów — w części z nich prowadzimy już rozmowy z potencjalnymi nabywcami — mówi Anna Aranowska-Bablok. Dwa projekty na sprzedaż ma Airway Medix. To system do czyszczenia jamy ustnej u intubowanych pacjentów i system do stabilizacji i monitorowania ciśnienia w mankiecie rurki intubacyjnej. — Oba urządzenia są skończone i gotowe do właściwych badań użytkowych, które rozpoczną się w najbliższych miesiącach i potrwają około 8 tygodni. Mamy kilku globalnych partnerów, którzy są zainteresowani współpracą po zaprezentowaniu przez spółkę rezultatów pierwszych wdrożeń w szpitalach na terenie Unii Europejskiej (Polska, Niemcy, Włochy). Rozważamy scenariusz sprzedaży licencji na produkty lub sprzedaży całego pakietu w Airway Medix — mówi Anna Aranowska-Bablok. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIRWAY 0,00% 0,54 2020-02-20 09:14:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.