Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,48 zł , zmiana od tamtej pory: -13,07%

Badania dotyczące Delty. Chodzi o szczepionkę. Nie jest dobrze

Zgłoś do moderatora
Badanie zostało ujawnione przez izraelskie ministerstwo zdrowia. Eksperci udowodnili, że szczepionka Pfizera jest skuteczna jedynie w 64 proc. w powstrzymaniu infekcji tą odmianą. Dla porównania na poprzednich szczepach wirusa działanie preparatu wynosiło ponad 90 proc. Mowa rzecz jasna o osobach w pełni zaszczepionych - dwiema dawkami.

https://www.o2.pl/zdrowie/co-teraz-pfizer-mniej-skuteczny-na-delte-6658084038629952a
  • Badania dotyczące Delty. Chodzi o szczepionkę. Nie jest dobrze Autor: 1-mna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,20% 9,98 2021-09-22 15:45:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.