Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,05%

Backlog Sygnity wynosi 212,4 mln zł, 97 proc. marży na usługach własnych

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20200917/backlog-sygnity-wynosi-2124-mln-zl-spolka-chce-utrzymywac-obecne-marze-0

 obecny backlog Sygnity wynosi 212,4 mln zł. Backlog w podziale segmentowym to 29 proc. utilities, 30 proc. bankowy, 30 proc. publiczny, a pozostałe to 11 proc.

jedynie 5 proc. przychodów generowane jest w usługach i produktach obcych, a 97 proc. marży realizowanej jest na usługach i produktach własnych (+2 proc. kdk).

POPRAWNY Kierunek obrany !!!

CZUĆ MOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY -0,53% 7,52 2020-10-26 13:09:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.