Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,63 zł , zmiana od tamtej pory: 39,96%

Backlog GK Mostostal Warszawa 5.250 mld zl.

Zgłoś do moderatora
Portfel zamowienia GK
MSW 2.24 mlrd zl do 2020.03.31(bez Ostrołęka C),umowy do podpisania na 3mld zl :

„Projekt i budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Płońsk–Czosnów. 635.06mln zl.

Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Rzeszów Południe (bez węzła) do węzła Babica (z węzłem) dł. ok. 10,3 km”.
2.230.17 mld zl


Konsorcjum Mostostal Płock S.A. z siedzibą w Płocku (Lider Konsorcjum) oraz Spec-Rem S.A. z siedzibą w Płocku (Partner Konsorcjum) zawarło z Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku, umowę na wykonanie w formule EPC wymiany rurociągów technologicznych Etylenowego i Propylenowego Obiegu Zimna oraz rurociągów eksploatowanych w ujemnych temperaturach na instalacji Wytwórni Olefin 2 - w ramach zadania inwestycyjnego nr 22028.
137.700 mln zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR -2,70% 6,48 2021-01-28 11:21:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.