Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,60 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Babińscy - postępowanie sądowe wobec oszustom

Zgłoś do moderatora
Łączcie się i ich dopadnijcie, zanim jeszcze mają kasę.
Nie mają powiązań z władzą, także raz dwa bekną za swoje uczynki.

Pisałem tutaj, że to jest wydmuszka jak było na 10 zł. Kto posłuchał nie stracił nic.

Jak macie akcje, to sprzedajcie - bo zjadą tutaj na groszówki. Szaleńcy kupują licząc na odreagowanie. Ale ta spółka nie ma nic - nawet akwarium z rybkami zostało zabrane.
  • Babińscy - postępowanie sądowe wobec oszustom Autor: ~B921

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 2,16% 3,78 2021-01-20 15:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.