Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,16 zł , zmiana od tamtej pory: 10,47%

Azoty są bankrutem ! Cena gazu urosła prawie 20% od 2 listopada !

Zgłoś do moderatora
Skąd te wzrosty tu były w tym tygodniu ? Wczoraj napisali, że liczą na spadki cen gazu w IV kwartale. Mało, że spadków nie ma, ale są gigantyczne wzrosty. Jeżeli cena gazu w przyszłym roku jeszcze wzrośnie, to koniec Azotów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 3,58% 28,90 2021-01-22 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.