Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: 81,96%

Aż dziwne że jeszcze istnieją, po zakupie zero informacji ...

Zgłoś do moderatora
i zainteresowania klientem, firma ma klientów głęboko w du...ie ... !!!

Po zakupie wycieczki jak nie będziesz dzwonił i wypytywał, to ze strony Rainbow nic się nie dowiesz, TRAGEDIA !!!

W zeszłym roku wyjeżdżałem z małą firmą turystyczną i opieka oraz pełna informacja była od samego początku do końca wycieczki, w przypadku Rainbow ... SZKODA SŁÓW => TOTALNE DNO I BEZNADZIEJA !

Jak tak dalej będą robić to plajta gwarantowana

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 3,34% 46,40 2023-12-01 13:13:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.