Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: -82,48%

AWBUD w wyniku paniki kupiłem spółkę która właśnie ma kontrakt na 25 mln

Zgłoś do moderatora
AWBUD SA Zawarcie znaczącej umowy
Raport bieżący 40/2016
Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce informuje, iż w dniu 23 czerwca 2016 r. otrzymał obustronnie podpisaną umowę z dnia 22 czerwca 2016 r. zawartą pomiędzy TYMBARK-MWS Sp. z o.o. Sp. k. w Tymbarku ("Inwestor") a AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent", "Generalny Wykonawca"), której przedmiotem jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. "Budowa Centrum innowacji, badań i rozwoju marek Tymbark i Kubuś w Olsztynku, obejmującego halę produkcyjną wraz z magazynami surowców oraz zapleczem technicznym" ("Umowa").

Za wykonanie przedmiotu Umowy Emitent otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w kwocie 24.850.000 (dwadzieścia cztery miliony osiemset pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) złotych netto, które zostanie powiększone o podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 4,17% 0,75 2020-04-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.