Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,20 zł , zmiana od tamtej pory: -27,56%

Aviva TFI bez akcji CPS?????

Zgłoś do moderatora
Niech mi ktoś napisze ze to pomyłka. Jedna z największych TFI bez akcji CPS i ze śmieszna na Orange???? 7% wig20 bez ekspozycji?????? To chyba żart, przecież jak ten sektor zrobi ruch na jaki się szykuje to oni nigdzie pracy nie znajda. Miejmy nadzieje ze ludzie z Allianz wyrzuca ich na zbity pysk za takie rzeczy!
  • Aviva TFI bez akcji CPS????? Autor: ~Prok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT -0,44% 22,60 2022-05-18 10:39:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.