Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: 64,71%

AviaAM Leasing ma umowę joint venture z chińskim HNCA

Zgłoś do moderatora
Zeby niemieszac otworzylem nowy wątek do dyskusji

Warszawa, 24.05.2016 (ISBnews) - AviaAM Leasing AB zawarła umowę joint venture z chińskim Henan Civil Aviation Development and Investment Company (HNCA), przewidującą założenie firmy leasingującej samoloty, podała spółka."JV ma stopniowo budować i zarządzać flotą samolotów wartą do 900 mln USD"
HNCA ma już taką umowe JV dotyczaca lotnictwa towarowego z CARGOLUX
W styczniu 2014 roku, HNCA pozyskania 35% udziałów w Cargolux Luxsemburg Lotnisko Zhengzhou stało sie centrum Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych, jej międzynarodowe trasy wzrosły z trzech do dziewięciu tworzac sieć szkieletową opartą na Zhengzhou łaczcą Azję Afryke ,Pacyfik i Europe Projekt nabiera kształtu przewozy z dwoch lotow tygodniowo wzrosly do dwóch lotow dziennie a przeladunki cargo z 10 tys ton w 2014 do 50 tys ton 2015 . 

Zatwierdzone przez Komitet prowincji Henan i rządu, HNCA jest przedsiębiorstwem państwowym utworzonym przez panstwo w 2011r Główny cel: przyspieszenie rozwoju w Henan branży lotnictwa cywilnego wysoko kompleksowo konkurencyjnego przemysł lotniczego w obrocie krajowym i zagranicznym Prowadząc misję rozwijania Zhengzhou KompleksowejExperimental Strefy HNCA koncentruje się na rozwoju przemysłu lotnictwa , wspieranie transformacji i modernizacji Centralnej Chinskiej Strefy Ekonomicznej przyśpieszajac restrukturyzacjię linii lotniczych,sprawne funkcjonowanie oraz promowanie lokalnych linii lotniczych aktywnie uczestniczy w budowie infrastruktury lotnictwa cywilnego . HNCA skupia się na rozwoju lotnictwa na polach takich jak transport lotniczy, logistyka lotnictwa, inwestycji finansowych, nieruchomości, lotnictwa ogólnego i produkcji lotniczej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.