Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  930,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,12%

Autumn Sale - cudna sprzedaz GH

Zgłoś do moderatora
Oprocz gier od CD Projekt, mamy najwyzsza pozycje z polskich spolek gieldowych (jesli przegapilam jakas pozycje to dajcie znac), polowa pierwszej strony i to oferujac rabat zaledwie 25% :) taki Frostpunk jest na stronie 9, a ma rabat 66% :) rozumiem, ze ludzie sa zmeczeni tym, ze cena akcji wyglada jak wyglada, przeskakuja gdziekolwiek "byle sie dzialo"/"zarobie szybko i tu wroce przed SoA" ale przewiduje, ze to nie bedzie triumfalny powrot, a powrot z podkulonym ogonem :) ktos dzisiaj dobral? Malo akcji poszlo w rynek, ale moze jednak?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 0,00% 1 145,00 2021-01-26 13:46:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.