Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,99 zł , zmiana od tamtej pory: 130,77%
Wygląda to trochę jakby automat wystawiał zlecenia, jakakolwiek zmiana na plus, nawet na minimalnym wolumenie to po chwili, krok niżej pojawia się zlecenie sprzedaży na 2000 sztuk, przykład z przed chwili: 1 sztuka kupiona po 3.06 i po chwili na 3.055 mamy 2000 sztuk. Ciekawe kiedy skończą się te zabawy, bo według mnie to jest rozgrywka na którą większość na tym forum jest "zbyt krótka"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 2,22% 6,90 2022-01-27 09:03:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.