Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,22 zł , zmiana od tamtej pory: 75,06%

Australijski węgiel koksowy na historycznym maksimum .....

Zgłoś do moderatora
"Australijski węgiel koksowy na historycznym maksimum
Obecnie kontrakty na australijski węgiel koksowy znajdują się na historycznym maksimum. Bieżąca seria kontraktów wygasających w marcu jest notowana po 406 USD, a tych wygasających w czerwcu aż po 437 USD. W obydwu przypadkach na wykresach kontynuacyjnych są to historyczne rekordy. W praktyce to też oznacza, że od początku grudnia ich notowania poszły w górę o ponad 60%. To zjawisko jest wywołane po prostu zmniejszoną podażą surowca na rynku spot."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,12% 68,66 2022-05-27 14:27:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.