Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,40 zł , zmiana od tamtej pory: -8,64%

Australia, Oman, Virgin Orbit. Nowe wątki współpracy SatRevoluton!

Zgłoś do moderatora
Na przestrzeni ostatnich tygodni polska spółka SatRevolution przedstawiła serię zapowiedzi dotyczących nowych przedsięwzięć realizowanych we współpracy z zagranicznymi i krajowymi partnerami nad międzynarodowymi projektami satelitarnymi. Są wśród nich zarówno te dotyczące startów własnych instrumentów orbitalnych, jak i systemów innych państw. W tym drugim obszarze polscy inżynierowie mają przyczynić się do powstania satelitów m.in. z Australii i Omanu.

https://www.space24.pl/australia-oman-virgin-orbit-nowe-i-kontynuowane-watki-wspolpracy-satrevolution
  • Australia, Oman, Virgin Orbit. Nowe wątki współpracy SatRevoluton! Autor: derk64

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 11,08% 19,55 2022-01-26 16:44:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.