Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -8,77%

Atywa spółki z dotacją to prawie 50 gr na akcję!

Zgłoś do moderatora
Specjalnie dla trolla Ta i innych forumowych kłamcow i pieniaczy policzmy jeszcze raz:
- wartość działki ok 6 mln
- wartość biurowca po wybudowaniu ok 40 mln
- wartość urzadzen na kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rehabilitacja liczac srednia po 2 mln na kazde tez z dotacji to 8 mln
- rozliczenie tutorderm ok 3,5 mln
- wartośc pakietu 36 mln akcji Softblue na dzis wg kursu warte ponad 10 mln mln ale wraz z rozwojem spolki, wybudowaniu CB+R, rozliczenie Innolot oraz rozpoczetych projektow bedzie rosło z czasem
- wartość pakietu akcji MedApp 12,5 mln szt. warte ok 5 mln mln a po uzyskaniu certyfikatu FDA rownież będzie skokowy wzrost wartości.
- dotacja 16,3 mln

tak wiec policzmy tylko to co powyzej to wychodzi ok 92 mln zł czyli ok 3,5 x tyle co obecna kapitalizacja 26 mln

nie biore pod uwage wyceny drozej pakierow akcji softblue, wartosci niematerialnych jak pomysl na jedyny na swieciecszoital, nie licze tu przyszlych przychodow, wejscia w gaming VR, rozwoju biznesu itd.

to jaka moze byc wtedy kapitalizacja ? jedno wiem na 100% NIE MOŻE BYĆ NA OBECNYM POZIOMIE. Czekać na koniec budowy a wzrosty odpowiednio wcześniej przyjdą same!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -2,63% 0,12 2023-03-29 16:08:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.