Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: 20,98%

Atomowa szansa przemysłu

Zgłoś do moderatora
Polskie przedsiębiorstwa włączono w łańcuchy dostaw głównych firm sektora jądrowego, jak GE, EDF, Rosatom, Hitachi, Siemens, ABB, Schneider Electric, Buygue, Vinci etc. - na różnych poziomach kooperacji.
Kolejnych 25 firm z Polski pozostaje na zaawansowanym etapie przygotowań do realizacji projektów jądrowych, np. zyskana jest certyfikacja dopuszczająca do realizacji projektów jądrowych.
A przeszło 220 polskich przedsiębiorstw i polskich oddziałów międzynarodowych koncernów posiada wystarczające kompetencje do możliwie szybkiego wejścia w światowe łańcuchy dostaw sektora jądrowego.

https://www.wnp.pl/energetyka/atomowa-szansa-polskiego-przemyslu,587573.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 2,79% 7,38 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.