Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM Grupa-ogromny potencjal wzrostu

Zgłoś do moderatora
Jakos dofinansowanie w wysokosci 30 mln zl nie zostalo zauwazone przez inwestorow.To niezrozumiale.Ktos ciagnie kurs w dol.Kto?FF 25%.sTAWIAM NA FUNDUSZ LUB sOLORZA.Chca zdolowac kurs niewielka iloscia akcji.Mysle ,ze po zakończeniu inwestycji kurs osiagnie 8-10 zl.Czekamy na spekułę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00