Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: -25,81%

ATM Grupa nie sprzedaje akcji BoomBit,nieunikniony spadek ceny akcji

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ATMGRUPA-Ustalenie-ostatecznej-ceny-emisyjnej-BoomBit-S-A-oraz-ilosci-akcji-oferowanych-do-sprzedazy-przez-ATM-Grupa-S-A-7654304.html

Współczuje wam autentycznie.Jutro i w kolejnych dniach ATM będzie miał spadki i to najprawdopodobniej dość duże

Polecam wam spółkę Auto Partner,na niej odrobicie straty.Spółka handluje częściami do samochodów.Wiadomo Polacy sprowadzają wiele samochodów z Niemiec i to często wieloletnie auta,które wymagają naprawy.Spółka od wielu kwartałów poprawia zyski i to znacząco.Sprawdzcie sobie spółke,poczytajcie.Za 12 miesięcy cena akcji będzie tam 100 albo 200% wyższa.

https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=AUTOPARTN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,47% 3,45 2023-11-28 16:32:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.