Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,68 zł , zmiana od tamtej pory: -8,70%

ATM Grupa - kontynuacja wzrostów

Zgłoś do moderatora
W piątek spółka zyskała ponad 5% na najwyższych od 3 miesięcy obrotach. Jest to rozwinięcie kolejnego odbicia od doskonale respektowanej ponad 2 letniej linii trendu wzrostowego. Taka sytuacja wskazuje na siłę kupujących, którzy powinni teraz windować cenę przynajmniej na poziom ostatniego maksimum, a więc okolic 4 zł. Patrząc szerzej, gdyż trend wzrostowy trwa tu już od kilku lat, wybicie poprzedniego maksimum powinno otwierać drogę do kolejnego oporu, a ten znajduje się w rejonie 4,60 zł. Cała analiza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,38% 3,36 2024-02-23 17:00:00